További Galéria Ajánló

A Don-kanyar áldozataira emlékeztünk – Csak városunkból több mint 200-an haltak meg az orosz hómezőkön
Személyes használatra kaptak laptopokat az István Gimnázium kilencedikesei – Magyar pályázati forrás segített
Helyére került és meg is kondult a Szentháromság harang
Hatvanadik évforduló – Rajzverseny-eredmények és színházi előadás pénteken

Szentmise és bensőséges ünnepség – Elballagtak a Nagyasszonyunk Katolikus Gimnázium végzősei

2019. 05. 05., 21:59
Pénteken délután elballagtak a Nagyasszonyunk Katolikus Gimnázium végzősei. Szentmisével indult a ballagás, majd az intézmény aulájában meghitt ünnepség követte. Az alsóbb évfolyam műsorral, Koczkás Emma Eszter igazgató nővér, az intézmény vezetője pedig meleg szavakkal búcsúztatta a végzősöket.
Fotó: Gazsó Rita
1/28
Szentmise és bensőséges ünnepség – Elballagtak a Nagyasszonyunk Katolikus Gimnázium végzősei
Fotó: Gazsó Rita | Kapcsolódó cikk: Szentmise és bensőséges ünnepség – Elballagtak a Nagyasszonyunk Katolikus Gimnázium végzősei
1/28