Az érmeket, díjakat és emléktárgyakat Simon Zoltán, Kalocsa város alpolgármestere, Schmidt Rajmund, az önkormányzat Sportbizottságának elnöke, valamint “Szusza” Pista bácsi fia adták át a győzteseknek és a helyezetteknek.
Június 10-én, szombaton a Molnár Ferenc Sport- és Szabadidőközpont remekül előkészített pályáin rendezte meg a Méhecskék SE a VII. Szusza Kupa gyermekfocitorna küzdelmeit, ahol idén öt korcsoport 30 csapata vetélkedett egymással. A régi idők nagy seregszemléit megidéző, zsongás töltötte meg a sportcentrum pályáinak környékét, ahol a fiatalok nagy élvezettel versengtek egymással - áll a Kalocsai Néplap Online felületén megjelent tudósításában, mely az induló korcsoportok dobogósait is tartalmazza.
Tekintsék meg az eseményen készült galériánkat, az alábbi fotóra kattintva!
Forrás: Tamás Ferenc / KALOhírek
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!