A Méhecskék-KFC U19-es utánpótlás gárdája a Bács-Kiskun vármegyei bajnokság Közép csoportjában fogadta április 25-én, szombat délelőtt az Izsáki Építő SE hasonló korosztályú gárdáját, ahol a hazai csapat a 2. helyen állt, míg a vendégek győzelem nélkül szerénykedtek a bajnoki mezőny kilencedik helyén. A vendégek 15 mérkőzésükből, eddig 15 vereséget gyűjtöttek, ezzel szemben a Méhecskék SE-KFC gárdája 34 bajnoki pontjával a tabella 2. helyén állt.
Az ősszel Izsákon is 4-1 arányban nyert a kalocsai gárda, így abszolút hazai győzelem volt várható. A két csapat eredménysora jól szemlélteti a két együttes közötti különbséget is, amely a következő:
2. Méhecskék SE-KFC 14 11 1 2 73-21 34 p.
9. Izsáki Építő SE 15 0 0 15 15-142 0 p.
A bajnokságot is vezető Csólyospálos fiataljai például 15-1-re győzték le Izsákon a hazaiakat, így várhatóan Kalocsán kétszámjegyű győzelem várt “Méheinkre”.
Méhecskék SE-KFC – Izsáki Építő SE 21-0 (8-0)
vezette: Polyák Attila (Tóth István)
Méhecskék SE: Szettele Á. - Fáki M., Szávai Zs., Molnár L., Kákonyi E. (Práger Zs.), Serfőző B., Tapolcsányi D., Perity O., Vén B. - Tamási Zs., Greksa M. (Szántó R.) (Vékony M.)
Edző: Faragó László, Gojtán István
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!