A Pirates Family MC tavalyi motoros találkozóján lőtt, szép, érdekes, művészi kivitelű tetoválásokat ábrázoló fotókból álló, fantázianevek alapján azonosítható alkotások számára, meghívásos alapon írtuk ki a versenyt. A sorrendet a közönség szavazatai döntötték el, de a dobogósok mellett a zsűri különdíjának nyertese is kihirdetésre kerül.
Szinte minden tetoválás kapott néhány szavazatot, de a harminc induló közül
KETTŐ TORONYMAGASAN TÖRT A MEZŐNY ÉLÉRE, ÍGY A VERSENGÉS VÉGÜL E KÉT ALKOTÁS KÖZÖTT DŐLT EL.
Az egyik épp nagy kedvencünk: az Emlékfoszlányok fantázia címet kapott együttes, amely a szavazatok több mint 60%-át megszerezve (!) ért a dobogó legfölső fokára. Ez az egyértelmű, elsöprő fölény pedig már nem lehet véletlen.
Amennyiben az Emlékfoszlányok nem kapott volna a győzelemhez elegendő mennyiségű szavazatot, akkor a zsűri választása arra esett volna, nem csak azért, mert szerintünk ez a tetoválás-együttes a legművészibben kimunkált, hanem mert álomszerű mondanivalójával témájában is az egyik legérdekesebb alkotás, már-már költészet, és vizualitásában is meglehetősen egyedi. Lelkesedésünket csak fokozza lokálpatrióta indíttatásunk!
Ugyanis a győztes alkotást viselő személy elmondása szerint
AZ EMLÉKFOSZLÁNYOKAT KALOCSAI MŰVÉSZ KÉSZÍTETTE.
Második helyen – de a mezőny többi részét szintén utcahosszal verve – a Kamionosok védőszentje végzett.
Harmadik helyen a ma 20 órai állás szerint – amelyet önkényesen végeredmények tekintek, bár a szavazás továbbra is nyitva áll – A 66-os út zárt, de a teljességhez tartozik, hogy jócskán, több száz szavazattal lemaradva az előbbi kettőtől, inkább a mezőnybe simulva, tarkóján érezve az APOKALIPSZIS (avagy szürreális rémálmok) hűvös leheletét.
A ZSŰRI KÜLÖNDÍJÁT ÉPPEN EZ UTÓBBI ALKOTÁS NYERTE.
Az APOKALIPSZIS szemlélőre gyakorolt, frenetikus hatásáról már a verseny meghirdetése kapcsán írtunk.
A MEGHIRDETETTEK SZERINT A GYŐZTES ÉS A KÜLÖNDÍJAS NYEREMÉNYE EGY-EGY KORSÓ SÖR,
amelyért a mostani találkozón nem jelentkezett egyikük sem. De sebaj! Jövőre is kiváltható nálam!
AZ IDEI TETOVÁLÁS SZÉPSÉGVERSENY ÉRDEKLŐDÉS HIÁNYÁBAN ELMARADT.
Úgy látszik önmagában a dicsőség még egy sörrel kiegészítve sem volt elég motiváló erő, de ez nem töri le kedvünket: látva az olvasók tetszésnyilvánításait és nagy számát, úgy gondoljuk érdemes!
Ezért meglehet, hogy legközelebb emeljük a tétet és valamivel szervezettebb formában újra meghirdetjük a tetoválás szépségversenyünket.
Segíts meghozni ezt a döntést a cikk alatti lájkkal!
DE KORAI LENNE MÉG A JÖVŐ ÉVI MOTOROS TALÁLKOZÓRÓL BESZÉLNÜNK, EGYELŐRE BŐVEN AD TÉMÁT AZ IDEI IS!
A zenei programot már előzetes ajánlónkban is ismertettük, a nyitónapról is írtunk már, a Pokolgép és a Country Road koncertvideóival és képgalériával illusztrálva. A folytatásról külön cikkben számolunk be, még több koncertvideóval, és készülünk egy kis meglepetéssel a technika rajongóinak is.
MOST PEDIG JÖJJÖN A BEÍGÉRT SZERELMES VIDEÓÜZENET!
REMÉLJÜK, CÉLBA ÉR!