Fiatalok és idősebbek, férfiak és nők együtt futottak, sétáltak, kerékpároztak szombaton a nemzetközi nőnaphoz kapcsolódva Kalocsán, a helyi Vöröskereszt felhívására. A negyedik alkalommal megrendezett Nőnapi Futás nem a versenyről, hanem a mozgás öröméről, a feltöltődésről, a közös időtöltés fontosságáról és persze a nők ünnepléséről szólt, kiemelve, mekkora erő is lakozik bennük. |
tovább a cikkre ...