Április 16-án ünnepélyes keretek között adták át Kalocsa új, „FolkArt” nevet viselő látogatóközpontját a város szívében, az egykori Paprika Múzeum helyén. Az új központ magában foglalja a Kalocsa Aranya Paprikakiállítást is, amelyet az átadóünnepség résztvevői elsőként tekinthettek meg. |
tovább a cikkre ...