Április 17-én, pénteken délután megnyílt Hámori Gábor (L)égből kapott című fotókiállítása, amelyet Péjó Zoltán, a Duna-táj Fotókör Egyesület elnöke nyitott meg. A pécsi születésű fotóművész több hazai és európai nagyváros után most Kalocsán mutatja be fényképeit. |
tovább a cikkre ...