Kőszegi Mihály azt ígérte, a honlapján hamarosan részletesen ismerteti programját, amelyből kérésünkre ízelítőt is adott a pénteken délelőtt a La Coma Étteremben tartott sajtótájékoztatón, ahol ismertette a választáson való indulásának okait és céljait, illetve a képviselői munkával és a belpolitikai helyzettel kapcsolatos általános meglátásait. Megjelölte és rangsorolta a térség fölemelése szempontjából fontos prioritásokat, amelyek közül első helyre az egészségügyi ellátás megerősítését helyezte, de fontosnak vélte a bérek területi aránytalanságainak kiegyenlítését, valamint a helyi együttműködések megerősítését is. |
tovább a cikkre ...