Május 2-án, szombaton Kalocsán, az Érsekkertben a jótékonysági főzés nemes célját kapcsolták össze rekordkísérlettel: annyi bolognai spagettit készítettek el, amennyit egyszerre Magyarországon még biztosan, de egyes hírek szerint talán a világon még sohasem. A bevételből a fertőzőbetegség súlyos szövődményeként lebénult kisgyermek fölépülését segítő kezelés költségeihez járulnak hozzá a szervezők és a támogatók. A rekordkísérlet családi programok sora kísérte, különböző bemutatókkal, kiállításokkal, koncertekkel. |
tovább a cikkre ...