Új otthonra lelt az Octopus Egyesület, amely a város szívében, az Érsekkert bejáratánál lévő fogadóépületben alakítja ki új, Octopus Gardenre keresztelt közösségi terét. Május elsején, a városi majális alatt nyitott kapukkal, jó kedvvel, Török „Töce” Tibor futógráfus kiállításával és mini programokkal várják majd a látogatókat, akiknek közreműködésére is számítanak majd a központ kialakításában és életre keltésében. |
tovább a cikkre ...