2026. 06. 14.
Vazul
: 353 Ft   : 305 Ft Benzin: 595 Ft/l   Dízel: 615 Ft/l   Írjon nekünk

  „Mindig együtt fog dobbanni az istvános szív” – elbúcsúztak a gimnázium végzősei

Április 29-én elköszöntek iskolájuktól, tanáraiktól és diáktársaiktól a Kalocsai Szent István Gimnázium végzősei. A 69 érettségi előtt álló gimnazista nevében Répási Balázs búcsúzott, a 11. évfolyamosok nevében Tolnai Izabella mondott ünnepi beszédet. Az iskolazászló átadását követően Perity Lajos igazgató osztotta meg útravaló gondolatait. Az ünnepségen számos elismerés, oklevél talált gazdára, az intézmény legmagasabb kitüntetését, a Szent István-plakettet Matos Jázmin és Répási Balázs vehette át. | tovább a cikkre ...

  VIDEÓ ARCHÍVUM