További Galéria Ajánló

Telepítették a szeretet programot a pünkösdiek – Útmutatás XXI. századi módra
Idén több turista érkezik Solt-Révbérpusztára – nem veszt népszerűségéből a pusztaromantika
Uszódi Gubbantós – A Honeybeasttel már pénteken csúcsra pörgött...
Szelid szombaton finom halászlé illatfelhőben úszott – hetedszer is sikeres volt a verseny

„Közeleg az emberfia” – Már a harmadik adventi gyertya is ég

2017. 12. 19., 15:12
A vasárnap alkonyat után a sétálóutcában tartott ünnepségen Balasi László evangélikus lelkész mondott ünnepi beszédet, és ő gyújtotta meg az adventi koszorú harmadik gyertyáját dr. Magóné Tóth Gyöngyi köszöntő szavalata után, majd a Liszt AMI magánénekes növendékei szórakoztatták az egybegyűlteket.
Fotó: Illés György / KALOhírek
1/21
„Közeleg az emberfia” – Már a harmadik adventi gyertya is ég
Fotó: Illés György / KALOhírek | Kapcsolódó cikk: „Közeleg az emberfia” – Már a harmadik adventi gyertya is ég
1/21