2024. 07. 27. szombat
Liliána, Olga
: 392 Ft   : 361 Ft Benzin: 616.4 Ft/l   Dízel: 623.5 Ft/l   Írjon nekünk

A Kiskunsági Víziközmű-Szolgáltató Kft. munkatársat keres

2021. 02. 04., 08:37

A Szolgáltató által portálunknak megküldött állásajánlatot az alábbiakban változtatás nélkül tesszük közzé.

Karbantartási csoportvezető munkakörbe.

Munkavégzés helye:

Kalocsa és környéke

Feladatok:

  • Ivóvíz szolgáltatással összefüggő hibaelhárítási és karbantartási feladatok koordinálása, irányítása
  • Műszaki feladatok dokumentálása, jelentések készítése

Elvárások:

  • Érettségi bizonyítvány,
  • Számítógépes ismeretek (word, excel),
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Vezetői kompetenciák;
    - határozott fellépés
    - önálló döntéshozatal
    - jó problémamegoldó- és kommunikációs készség,
  • Képesség az emberek irányítására és motiválására,
  • Rendszerszemlélet,

Előnyt jelent:

  • Vízügyi szakközépiskolai végzettség
  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely;
  • Kollektív Szerződés szerinti juttatások
  • Kihívást jelentő felelősségteljes munkakör,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,

  • Kiskunsági Víziközmű Szolgáltató Kft. titkárságán fényképes szakmai önéletrajz leadásával
  • cím: 6400 Kiskunhalas, Kőrösi út 5.
  • e-mail: kiskunviz@kiskunviz.hu
Ha tetszett a cikk, kövesse a Kalohíreket
a Facebookon!

Még több friss hír

2024-07-21 08:54:11
Július második hetében immár a második turnusát tartotta a Méhecskék SE Kalocsa egyik legnépszerűbb nyári, nem bentlakásos focitáborának, amely ezúttal is telt házzal üzemelt mindkét turnusában.

  Legfrissebbek most

   NAPI GYORS
2024. 07. 25., 09:19
Hálózati meghibásodás miatt tapasztalható a vízszolgáltatás kimaradása. Már dolgoznak a hiba elhárításán. Még >>>
2024. 07. 23., 13:54
És ez csak Bács-Kiskun vármegye „termése”… Még >>>
2024. 07. 21., 18:54
A jövő hét végén már a közepes szintet is elérheti a pollenkoncentráció. Még >>>
2024. 07. 20., 09:43
Az állatok egyre gyakrabban támadnak emberre, ennek ellenére civil szervezetek tiltakoznak a törvény ellen. Még >>>
2024. 07. 19., 19:28
Az üzletvezető felismerte, a kecskeméti rendőrök pedig elfogták a tolvajokat. Még >>>
2024. 07. 19., 18:16
Itt megtudhatja, hogyan alakult folyóink vízállása szerdán. Még >>>

  NÉPSZERŰ HÍREK