
Hét játékossal vett részt az ASC Kalocsa a „MAJSA TOP” asztalitenisz-versenyen, ahol közel negyven induló mérte össze tudását körmérkőzéses rendszerben. A kalocsai fiatalok nemcsak eredményeket hoztak, hanem komoly versenyrutinnal is gazdagodtak.
A közel 40 induló versenyzőt, a Ponger Élő-pontos ranglista alapján 4 csoportra osztották. A játék minden kategóriában körmérkőzéses rendszerben zajlott.
A fiatal versenyzők az alábbieredményeket érték el:
TOP "A" kategóriában, 9 fős mezőnyben:
TOP "C" kategóriában, 9 fős mezőnyben:
TOP "D" kategóriában, 10 fős mezőnyben:
Ezúton is gartulálunk nekik!
Forrás és kép: ASC Kalocsa
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!