A Magyar Kerékpárosklub, partnereivel az ország több tucat pontján várja a kora reggeli órákban bringás reggelivel a munkába igyekvőket!
A Magyar Kerékpárosklub szervezésében megvalósuló Bringás reggelire szeptember 19-én, kedden várnak mindenkit szeretettel reggel 7 és 9 óra között a Kubikus Parkban.
Indulj munkába kerékpárral, és mi megvendégelünk egy egészséges reggelivel!- olvasható a portálunknak megküldött közleményben.
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!