A résztvevők a Paks2 beruházásról és a Kalocsa-Paks-Duna-híd aktualitásairól hallhatnak tájékoztatást.
Navracsics Tibor közigazgatási és területfejlesztési miniszter április 16-án, kedden érkezik Kalocsára, hogy a Városi Színházban 18 órától megrendezésre kerülő Területfejlesztési fórumon tartson előadást. Az eseményen Rákóczi Péter, a Paks II. Zrt. kommunikációs igazgatója a Paks2 beruházás, Wunderlich István Péter, a Duna Aszfalt Zrt. projektvezetője a Kalocsa-Paks-Duna-híd aktualitásairól ad tájékoztatást. Az est házigazdája dr. Filvig Géza, Kalocsa város polgármestere. A fóromon a részvétel ingyenes, helyfoglalás az érkezés sorrendjében történik.
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!