A Biztonságos Internet Napja alkalmából a Google 2 gigabájt ajándék tárhellyel kedveskedik minden Gmail-felhasználónak, aki hajlandó elvégezni a fiókja körülbelül három perces biztonsági ellenőrzését – mutat rá az Index.
A plusz 2 gigabájtért 6 pofonegyszerű lépést kell végigcsinálni:
Kész is van.
Az ajándék tárhely nem jelenik meg azonnal, kell néhány perc, amíg a Google nyugtázza a frissítést. De ha utána megnézzük, mennyi helyünk van a Google Drive-on, az egérmutatót a kördiagramra húzva láthatjuk, hogy a 2016-os biztonságibeállítás-frissítésért cserébe jóváírták a 2 gigabájt extra tárhelyet.
Forrás: Index
Megjelent a Fókuszban Podcast évzáró adása, melynek vendége dr. Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek és metropolita, akivel életéről, érseki munkájáról és az advent üzenetéről is beszélgettünk.