Percekig kapaszkodott a kisgyerek az erkély szélén.
Négy éves gyerek lógott az erkély szélén Franciaországban. Az apuka vásárolni ment és otthon hagyta a kisgyermeket, bezárva állítólagosan az erkély ajtaját, ám a kis szabaduló művész mégis kijutott valahogy. A szerencse a szerencsétlenségben, hogy meg tudott kapaszkodni addig, míg valaki a segítségére sietett. A gyermeket a szomszéd is próbálta megmenteni, de nem érte el, így végül a férfit hősies tettekre sarkalta az állapot. Kívülről, négy emeletet megmászva sikerült elérni a kicsit és beemelni. A picinek a sokkos állapoton kívül semmi baja nem esett. A hős pedig számos horzsolást szenvedett. Végül a tűzoltók és rendőrök is megérkeztek, ők hozták le a párost az erkélyről.
Párizs polgármestere, Anne Hidalgo Twitter-posztban köszönte meg a férfinak a gyerek megmentését.
AZ ESET TANULSÁGA, HOGY NE HAGYJA SENKI OTTHON A GYERMEKÉT EGYEDÜL. MÉG PERCEKRE SEM!
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!