Július 23-án, csütörtökön este héttől közösen lehet izgulni a felvételi ponthatárok miatt a kalocsai E. T. Pizzériában, ahová dr. Filvig Géza polgármester és Arnold Adrien, a FIDESZ-KDNP és a Kalocsa Jövőjéért Egyesület közös képviselőljelöltje szervez „Ponthatárváró Bulit”.
A szeptemberben induló felsőoktatási képzésekre vonatkozó felvételi ponthatárokat e hó 23-án este nyolckor hirdetik ki.
NE RÁGD OTTHON EGYEDÜL A KEFÉT!
Filvig Géza polgármester és Arnold Adrien képviselőjelölt ezen a napon este hétre szeretettel várja az idén felvételizett fiatalokat a Csilás parkban található E. T. Pizzériába!
OSSZÁTOK MEG EGYMÁSSAL ÖRÖMÖTÖKET-BÁNATOTOKAT EGY FERGETEGES ESTI PARTIN!
Május 22-én és 23-án ismét vízre szállnak sárkányok: jön a XV. Sárkányhajó Kupa, a versenyre pedig még nem késő jelentkezni – hívta fel a figyelmet Bolvári Ferdinánd önkormányzati képviselő, a Kalocsai Gerillakertész Egyesület vezetője a Fókuszban Podcast legújabb adásában.