Huszonkettedik alkalommal rendezték meg tegnap a Gyermekek a gyermekekért jótékonysági gálaestet Kecskeméten, ezúttal a Katona József Színházban.
A rendezvény szereplői a hagyományoknak megfelelően kecskeméti diákok, diák művészeti csoportok és szólisták voltak, közel háromszázan. A zenés-táncos-verses műsort ezúttal is a színház színművésze, Sirkó László állította össze.
Forrás: Baon
Sztárvendég volt Kocsis Tibor. A gálaest jegybevételét a kecskeméti szociálisan rászoruló gyermekek karácsonyi ajándékozására fordítják.
Forrás: Baon
A Fókuszban Podcast választási különkiadásába térségünk összes képviselőjelöltje meghívást kapott, négyen elfogadták meghívásunkat. Vendégünk volt (betűrendben): Font Sándor, Kókai Katalin, Kőszegi Mihály és Szabó Patrik.