Itt találod az összes cikket a „Bóbis Attila rendőr alezredes” témában!
Rendkívül informatív, tartalmas, helyi jellegzetességekkel kiegészített időszaki kiállítás mutatja be a 100 éves kalocsai állami rendőrségtörténetét, amelyet szombat délelőtt nyitottak meg népes közönség és élénk médiaérdeklődés mellett. A tárlat jövő év szeptemberéig látogatható a Viski Károly Múzeumúban.
Eddig a megyei közlekedésrendészeti osztályt vezette.
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!