Itt találod az összes cikket a „Flick-Flack Étterem” témában!
A Szelidi-tó szépségével, hangulatával a kikapcsolódni és nyaralni vágyok paradicsoma, itt az egész család jól érezheti magát. A jobbnál jobb ételekről sem kell lemondani, hiszen a szittyótéri Flick-Flack Étteremben ellenállhatatlan fogásokkal és különleges hangulattal várják a vendégeket.
Kiderült, vétek volt kihagyni azokat a Duna menti halászlére hangolt verziókat, amelyekhez nem tésztát, hanem például a nálunk a szentségtöréssel egyenértékű kovászos kenyeret szolgálták fel.
Aki a Dunapataj - Szeliden megrendezett korábbi hat halászléfőző verseny legalább egyikén részt vett, abban a leghalványabb kétely sem merült fel, hogy a Szittyó téren július 30-án, szombaton immár hetedik alkalommal tartott, szinte fesztivállá szélesedő halfőzés idén is tömegeket vonz.
Megjelent a Fókuszban Podcast évzáró adása, melynek vendége dr. Bábel Balázs kalocsa-kecskeméti érsek és metropolita, akivel életéről, érseki munkájáról és az advent üzenetéről is beszélgettünk.