Itt találod az összes cikket a „Foktői Hagyományőrző Néptáncegyüttes” témában!
A foktőiek utolsó koreográfiájának záró képe bizonyosan emlékezetes marad, vastaps kíséretében ünnepélyesen átadták a 10 éves jubileumra készített tortát.
A gondos szervezésnek köszönhetően minden adott volt ahhoz, hogy gyermekek és felnőttek számára egyaránt emlékezetes legyen július 2-a, szombat, a 2022. évi Foktői Falunap.
Három napon át a kisszínpadon nemzetek dalaival, táncaival ismerkedhetett a fesztivál rendezvénysátrat pénteken is megtöltő közönsége. Ezen a napon a nemzetiségi kultúrát a délszláv hagyományőrzők képviselték, a többi – helyi és környékbeli – csoport a magyar kultúrát élteti.
Rekordösszeggel zárult az idei, XXXIV. Kék Madár Fesztivál: Lakatos György fesztiváligazgató ma délelőtt stúdiónkban, a Fókuszban Podcast vendégeként számolt be róla, hogy átlépték a 10 millió forintos határt. A teljes beszélgetés már elérhető a KALOhírek felületein!